+372 5666 0678

Kungla 31, Valga 68204

Bowlingu võistlussari “Sügis 2012″

Pühapäeval 16.09. 2012. algas järjekordne bowlingu võistlussari. Sari koosneb  13 etapist. Võistluste algus kell 20.30 Täpsem info tel  5202962.

Esimesel etapil osales seitse bowlingumängijat. Etapi võitis Johannes Leppik, teine koht Helev Gross ja kolmas Marko Voitk. Järgmine etapp pühapäeval 23.09. kell 20.30

11. oktoober, peetud on neli etappi. Teise etapi võitis Toomas Must, kolmanda Tiit Kattai, neljanda etapi taas Johannes Leppik. Iga etapiga on kasvanud ka osavõtjate arv.

04. november, peetud on kaheksa etappi. Viienda etapi võitis  Toomas Must, kuuenda etapi Tiit Kattai, seitsmenda Alla Korkin ja kaheksanda Vello Iir.

11.nov peetud üheksanda etapi võitis Alla Korkin, teine Tiit Kattai ja kolmas Helju Kõiv

18. nov peetud kümnenda etapi võitis Helju Kõiv, teine Tiit Kattai, kolmas Johannes Leppik.

25. nov peetud 11 etapi võitis Vello iir, teine koht Johannes Leppik ja kolmas koht Margus Voitk. Üldkokkuvõttes juhib Tiit Kattai 190 punktiga, teine Johannes Leppik 176 punkti ja kolmas Helev Gross 168 punkti. Karikasarja lõpuni on jäänud kaks etappi.

01.detsember peeti karikasarja eelviimane etapp. Etapi võitis Tiit Kattai, teine koht Otto Preem ja kolmas Alla Korkin. Üldkokkuvõttes juhib Tiit Kattai 212 punktiga, üldesikoha saavutamiseks piisab viimasel etapil kümnendast kohast. Teine koht Johannes Leppik 188 punkti, kolmanda koha saatus on aga endiselt lahtine. Hetkel on kolmas Helev Gross 182 puntiga, Alla Korkin on neljandana 169 punkti. Peale kehvema etapi mahaarvamist lahutab neid vaid kaks punkti. Otsustavaks saab viimane etapp.

Kariksarja viimane etapp peeti 09.12. Etapi võitis Marko Voitk, teine koht Margus Voitk ja kolmas Alla Korkin. Üldkokkuvõttes võitis Tiit Kattai 213 punktiga teine koht Johannes Leppik 202 punkti ja kolmandaks tõusis viimase etapi hea mänguga Alla Korkin 187 punktiga, neljas Helev Gross 182 punkti.