+372 5666 0678

Kungla 31, Valga 68204

Monthly Archives: aprill 2012

Pokkeri võistlussari sai uue võitja

Järjekordne pokkerivõistluste sari läbi. Sari koosnes 12 etapist, millest võttis osa kokku 34 kaardimängu sõpra. Etapivõite sai 10 mängijat. Üldkokkuvõttes tuli võitjaks Aleksei Pohh 192 punktiga, teine koht Raiko Valk 186 punkti ja kolmas Tiit Kattai 183 punkti. Auhinnad etapivõitjatele pani välja Olympic Casino, loosiauhinnad Valga Bowling Center. Aprillis sai alguse ka uus sari kuhu on […]

Loe lisaks

Bowlingu karikasari Suvi 2012

Bowlingu kuuli puurija

Algas uus võistlussari bowlingumängijatele, Suvi 2012, mis koosneb 11 etapist ja sisaldab ka traditsioonilist Volbriöö turniiri. Esimene etapp peeti 01.04. õhtul. Osales 13 võistlejat, kindla esikoha sai eelmise sarja võitja Vello Iir, teine koht Helev Gross, kolmanda koha pälvis Johannes Leppik.  01 aprilli turniir oli ikka lõbus, mõni mängija ostis uue kuuli ja puuris punnivinnaga […]