+372 5666 0678

Kungla 31, Valga 68204

Bowlingu karikasari Suvi 2012

Algas uus võistlussari bowlingumängijatele, Suvi 2012, mis koosneb 11 etapist ja sisaldab ka traditsioonilist Volbriöö turniiri. Esimene etapp peeti 01.04. õhtul. Osales 13 võistlejat, kindla esikoha sai eelmise sarja võitja Vello Iir, teine koht Helev Gross, kolmanda koha pälvis Johannes Leppik.  01 aprilli turniir oli ikka lõbus, mõni mängija ostis uue kuuli ja puuris punnivinnaga kohe augud mängu käigus sisse.

Bowlingu kuuli puurija

Teine etapp peeti 08.04. õhtul, osa võttis võistlustest 13 bowlingumängijat. Võitis “hiilgava tagasituleku teinud, viimaselt kohalt võitjaks” Ain Aigro, teine koht Vello Iir, kolmas koht Margus Voitk. Üldkokkuvõttes on ülikindel liider Vello Iir 42 punktiga, teine koht, parimat karikasarja tegev, Margus Voitk 30 punktiga, kolmas koht Helev Gross 29 punktiga. Järgmine etapp 15 aprill kell 20.30.

Kolmas etapp peeti 15.04. õhtul. Võistlustel osales 13 bowlingumängijat. Taaskord osutus võitjaks Ain Aigro, teine koht Johannes Leppik ja kolmas Vello Iir. Üldkokkuvõttes säilitas liidrikoha Vello Iir 60 punktiga, teiseks tõusis Ain Aigro 49 punkti ja kolmas Johannes Leppik 46 punkti. Järgmine etapp 22.04. kell 20.30. algusega

Neljas etapp peeti 22.04.2012. õhtul . Võistlustel osales 12 võistlejat. Suure üllatusena võitis turniiri Marko Voitk, teine koht Helev Gross ja kolmas koht Alla Korkin. Üldkokkuvõttes säilitas liidrikoha Vello Iir 71 punkti , teine Ain Aigro 63 punkti  ja kolmas Helev Gross 57 punkti. Järgmine etapp ” Volbriöö turniir”peetakse 29.04.2012. kell 20.30. Erinevus tavaturniiriga, lisandub play off lõppu ja rahalised auhinnad, osavõtu tasu 3 EUR kallim.

Viies etapp peeti 29.04. õhtul, osales 14 bowlingumängijat. Etapi võitis Vello Iir, teine koht Raivo Vähi, kolmas Tiit Kattai. Üldkokkuvõttes kasvatas Vello Iir edumaad. Tal on koos 93 punkti, teisena jätkab Ain Aigro 79 punktiga, kolmandaks tõusis Margus Voitk 66 punktiga. Kuna viies etapp ka “volbriöö turniir” siis võistlusjuhendi järgi jätkus võistlus kaheksa parema vahel edasi play offidega. Poolfinaali nelja hulka jõudsid Vello Iir, Johannes Leppik, Tiit Kattai ja Ain Aigro. Finaali auhinnalistele kohtadele jõudsid Tiit Kattai ja Vello Iir. Tasavägise finaali võitis Tiit Kattai.

Kuues etapp peeti 06.05 õhtul. Etapi võitis Ain Aigro , teise koha sai Vello Iir, kolmas Margus Voitk. Üldkokkuvõttes juhib endiselt Vello Iir 113 punktiga, teine koht kuulub Ain Aigrole 101 punktiga ja kolmas Margus Voitk 84 punkti.

Seitsmes etapp peeti 13.05. Etapi võitis Johannes Leppik. Teine koht kuulus Raivo Vähile ja kolmas Siimo Saarele. Üldkokkuvõttes juhib endiselt Vello Iir 122 punktiga, teine Ain Aigro 106 punkti ja kolmas Johannes Leppik 96 punkti.

Kaheksanda etapi võitis Raivo Vähi, teine koht Tiit Kattai ja kolmas Siimo Saar.

Kümnes ja ühtlasi eelviimane etapp peeti 03.06. õhtu. Etapi võitis Helev Gross, teine Johannes Leppik ja kolmas Vello Iir. Üldkokkuvõttes on kindel liider Vello Iir kellel koos 176 punkti, teine koht on hetkel Johannes Leppik 144 punkti ja kolmas Ain Aigro 143.

Üheteistkümnes ja sarja viimane etapp kulges väga põnevalt. Üldesikoha oli juba kindlustanud Vello Iir, siis teine koht oli veel lahtine seda jahtisid Johannes Leppik ja Ain Aigro, kolmandale kohale pretendeerisid lisaks eelnimetatutele veel Tiit Kattai ja Helev Gross. Viimase etapi võitis järjekordselt Vello Iir, teine koht kuulus üllatuslikult Otto Preemile, tema selle sarja tulemuste põhjal võib nii nimetada. Kolmanda koha saavutas Helev Gross. Üldkokkuvõttes võitis Vello Iir, teise koha säilitas siiski Johannes Leppik, kolmas koht läks viimasel etapil täielikult põrunud, 13 koht, Ain Aigrole. Neljas Helev Gross, viies Tiit Kattai, kuues Margus Voitk. Parim naine Alla korkin kaheksas, temale järgnes kohe Helju Kõiv üheksandana, kolmas Reelika Vähi viieteistkümnes üldarvestuses. Kokku osales võistlussarjas 24 bowlinguhuvilist. Võistlussarja lõpetamine ja Jaani karikas 17. juuni kell 20.30